WYKONUJEMY
OGRODZENIA STALOWE
Z ELEMENTAMI KUTYMI
A TAKŻE BRAMY WJAZDOWE
PRZESUWNE I SKRZYDŁOWE.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BRAMSTAL w Puńsku zalicza się do grona prężnie rozwijających się firm branży ogrodzeń stalowych na terenie Polski i Litwy. Znani jesteśmy z wysokiej jakości i solidności wykonanych robót.

Posiadamy różne wzory konstrukcji dostosowanych do indywidualnych potrzeb, a oprócz tego wykonujemy projekty według Państwa pomysłu, wskazówek i sugestii. Prace wykonane dostarczymy na terenie całego kraju.
Bramy i ogrodzenia

Bramy i ogrodzenia są nieodłącznym elementem każdej posesji u nas wykonywane są według indywidualnego zamówienia klienta.

Bramy i ogrodzenia
Balustrady

Nasza firma oferuje również balustrady zaprojektowane z myślą o komforcie oraz wygodzie użytkowania, w konkurencyjnych cenach.

Balustrady
Automatyka do bram

Oferujemy wyroby sprawdzonych producentów, gwarantujące bezawaryjną pracę przez długie lata.

Autoamtyka do bram
Dobra jakość.
Dobra cena.
Wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości i zatrudniamy doświadczony zespół pracowników. W naszej ofercie mogą odnaleźć Państwo ogrodzenia stalowe z elementami kutymi wykonane przy użyciu wysokiej klasy sprzętu i materiałów. Specjalizujemy się w wykonywaniu ogrodzeń, balustrad, poręczy, bram wjazdowych przesuwnych i skrzydłowych, a także nietypowych konstrukcji stalowych. Naszym atutem jest fachowa i miła obsługa, szybki termin realizacji zamówień oraz rzetelność wykonywanych usług.